Casualowe bluzki damskie

Casualowe bluzki damskie

Bluzki damskie to najbardziej uniwersalna część garderoby. Możesz założyć je zarówno do spódnicy, jak i do spodni. Wybierając określony kolor, wzór czy fason, jesteś w stanie zbudować zupełnie inny look: elegancki, sportowy albo po prostu casualowy. W tym ostatnim przypadku masz zresztą największy wybór. Sprawdź aktualnie dostępne bluzki damskie na lato, aby przygotować się do wakacji!

Jak zbudować casualowy styl za pomocą bluzek damskich? 

Kliknij tutaj i zobacz, jak duży wybór bluzek masz współcześnie w sklepach. Które z nich najbardziej pasują do casualowego stylu? Polecamy:

  • klasyczne bluzki w paski poziome, np. biało-czarne albo biało-czerwone,
  • kolorowe bluzki dzianinowe,
  • oversizeowe bluzy z rękawami 7/8, 
  • bawełniane bluzki z raglanowymi rękawami,
  • dopasowane bluzki z dekoltem w łódkę,
  • luźne bluzki z dekoltem w serek. 

Wszystkie te bluzki możesz założyć luźno na siebie lub włożyć je do środka spodni/spódnicy. W drugiej sytuacji zbudujesz sobie optycznie talię i bardziej podkreślisz sylwetkę.

Najlepsze połączenia casualowych bluzek damskich

Bluzki letnie damskie można łączyć np. z jeansami, spodniami dresowymi, ogrodniczkami, chinosami i szortami na lato. Ograniczać w doborze dolnej części garderoby może Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia i kreatywność, bo współczesna moda jest tak różnorodna, że nie ma jednego przewodzącego trendu. Wybierz te bluzki damskie na lato, które podobają Ci się najbardziej i czuj się zawsze komfortowo.